Recenzja filmu Dziewczyny z Dubaju

0
179
Film śledzi dziewczyny, które odkrywają bogactwo i rozpustę Dubaju, stając twarzą w twarz z chciwością i nadużyciami, ale ostatecznie stają się silniejsze. Dziewczyny z Dubaju to nieprzewidywalna opowieść, która kryje w sobie wszystkie elementy polskiego hitu, a zarazem przedstawia erotyczne naciąganie po stronie arabskich szejków. Ten film porusza tematy takie jak ambicja, przyjaźń i rodzina. Z czarnym humorem i intensywnym dramatem „Dziewczyny z Dubaju”. to wciągająca produkcja przeznaczona głównie dla starszych widzów, którą polecam osobom lubiącym klasyczne kino akcji z domieszką mroku. Mówiąc mrok mamy na myśli wszystkie te kwestie w których główne bohaterki oddają swoje ciała w Dubajskim imperium pieniędzy. Główna bohaterka która nazywa się Emi (Paulina Gałązka) wyjaśnia nam to, jak z podszczecińskiej małej miejscowości trafiła najpierw na bardzo bogate imprezy arabskich bogaczy. Następnie potem do więzienia w którym kończyło się jej życie i sutenerstwo. Niestety…jak się okazuje jej głos z offu to niepotrzebny, irytujący dodatek. Emi nie tłumaczy niczego, co nie wynikałoby z fabuły ani nie komentuje ironicznie sytuacji gdzie powinna ona wyjaśniać, że taki film obejrzeć powinny wyłącznie osoby mające silną psychikę ze względu na brak współczucia dla takich sytuacji. H2: Gdzie obejrzeć Dziewczyny z dubaju cały film cda? Jeśli jakiś widz myślę, że potrzebował zgrabnej informacji nt tego, czym jest męskie spojrzenie (male gaze) w przypadku różnych scen tego filmu, mógłby sięgnąć po jeden z wielu sytuacji pokazanych w reżyserii z

Film śledzi dziewczyny, które odkrywają bogactwo i rozpustę Dubaju, stając twarzą w twarz z chciwością i nadużyciami, ale ostatecznie stają się silniejsze. Dziewczyny z Dubaju to nieprzewidywalna opowieść, która kryje w sobie wszystkie elementy polskiego hitu, a zarazem przedstawia erotyczne naciąganie po stronie arabskich szejków.

Ten film porusza tematy takie jak ambicja, przyjaźń i rodzina. Z czarnym humorem i intensywnym dramatem „Dziewczyny z Dubaju cały film” to wciągająca produkcja przeznaczona głównie dla starszych widzów, którą polecam osobom lubiącym klasyczne kino akcji z domieszką mroku. Mówiąc mrok mamy na myśli wszystkie te kwestie w których główne bohaterki oddają swoje ciała w Dubajskim imperium pieniędzy.

Główna bohaterka która nazywa się Emi (Paulina Gałązka) wyjaśnia nam to, jak z podszczecińskiej małej miejscowości trafiła najpierw na bardzo bogate imprezy arabskich bogaczy. Następnie potem do więzienia w którym kończyło się jej życie i sutenerstwo. Niestety…jak się okazuje jej głos z offu to niepotrzebny, irytujący dodatek. Emi nie tłumaczy niczego, co nie wynikałoby z fabuły ani nie komentuje ironicznie sytuacji gdzie powinna ona wyjaśniać, że taki film obejrzeć powinny wyłącznie osoby mające silną psychikę ze względu na brak współczucia dla takich sytuacji.

Gdzie obejrzeć Dziewczyny z Dubaju cały film cda?

Jeśli jakiś widz myślę, że potrzebował zgrabnej informacji nt tego, czym jest męskie spojrzenie (male gaze) w przypadku różnych scen tego filmu, mógłby sięgnąć po jeden z wielu sytuacji pokazanych w reżyserii z „Dziewczyn z Dubaju”. Niewiele jest scen, w których bohaterki filmu są :

  • głodne i wycieńczone,
  • płaczące,
  • lub wyglądają choć odrobinę mniej atrakcyjnie.

Nie ma też znaczenia to, czy może jest scena w strugach deszczu, albo ucieczka w szpilkach przez pustynię. Bohaterka Emi zawsze wygląda jak wycięta z typowej dla tych filmów męskiej fantazji erotyzmu.

Co pewien czas reżyserzy filmu starają się ten schemat rozwałkować lub inaczej mówiąc rozmontować. Nie zawsze to wychodzi. Gdyż przykładowo w jednej ze scen Emi chce pomóc dziewczynie, która chce uniknąć seksu i maluje jej krocze czerwoną szminką, tłumacząc, że szejk prawdopodobnie nie będzie chciał stosunku z ladacznicą.

Dlatego patrząc obiektywnie warto obejrzeć ten film i polecamy do tego dziewczyny z dubaju cda. Jakość jest świetna, a każdy po obejrzeniu produkcji powinien sprawdzić o czym jest fabuła. Więc przygotujcie sobie popcorn, nalejcie ulubiony napój i cieszcie się tym, że włączyliście jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Sprawi on, że poczujecie się jak w samym Dubaju. Całe szczęście, że bez arabów i szejków!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here