Gry symulacyjne PS4

2
1828
Gry symulacyjne PS4

Gry to wspaniały sposób na rozrywkę i spędzanie swojego wolnego czasu. Obecnie mamy wiele możliwości nie tylko pod kątem tytułów, ale również tego, za pomocą jakiego sprzętu będziemy grali. Gdyż mamy do dyspozycji obecnie komputery, laptopy, smartfony, tablety i konsole. Co do tego, jaki sprzęt jest najlepszy do grania w gry, zdania są podzielone. Wielu uważa, że najlepiej gra się na komputerze za pomocą myszki i klawiatury. A inni nie wyobrażają sobie zmagań bez konsoli i pada w ręce. Z kolei część graczy preferuje gry symulacyjne PS4.

Granie na komputerze

Z pewnością, jeśli jesteśmy fanami FPS-ów, to będzie nam łatwiej grać w gry na komputerze, gdyż granie w gry typu first person shooter za pomocą pada, nie jest tak łatwe. Jeśli połączyć by na jednym serwerze w strzelaninie gracza komputerowego, który celuje myszką oraz drugiego, który robi to, za pomocą gałki od pada – ten drugi raczej nie miałby większych szans podczas walki z przeciwnikiem.

Granie na konsoli

Jednak jeśli wyjdziemy poza strzelaniny, gdzie liczy się precyzja i zajmiemy się pozostałymi grami, to tam zwykle królują konsole. Gier na nie jest wiele. W zależności, od tego jakiej konsoli użyjemy, będziemy mieli inne możliwości co do wyboru gier. Jest tak, ponieważ dwa największe giganty, czyli Xbox i PlayStation mają gry, które są dostępne tylko na ich konsolach. Więc jeśli zastanawiamy się jaki model konsoli kupić i której marki to warto przejrzeć tytuły, które są dla nich „unikalne”.

Gry symulacyjne PS4

gry symulacyjne ps4Gry symulacyjne PS4 będzie miało takie same jak te, które znajdziemy na konsoli należącej do konkurencji. Ogólnie większość gier ruszy nam na obu konsolach. Oczywiście wyjątkiem jest tylko kilka ekskluzywnych wyjątków. Na konsoli zagramy we wszelkie typy gier. Można doskonale zabawiać się w tytułach przygodowych czy zręcznościowych, w które granie za pomocą pada, należy do jednych z najlepszych przyjemności w życiu. Tutaj użytkownicy komputerów będą patrzeli zazdrośnie na nas. Tak samo, jeśli będziemy grali w wyścigi samochodowe, to znacznie lepiej będzie nam to robić za pomocą analogowej gałki, niż używając przycisków klawiatury. Co więcej, klawiatura nie wibruje, gdy wyjedzie się poza tor a pad tak…

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here