Lampa do manicure hybrydowego – jaką wybrać?

0
1040
Lampa do manicure hybrydowego - jaką wybrać?

Planujesz zacząć wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie w domu? W takim razie zdecydowanie przyda Ci się lampa UV/LED, stanowiącą absolutną podstawę w drodze do uzyskania zamierzonego efektu. Nasuwa się jednak wiele pytań związanych z zakupem tego typu urządzenia. Jaki model wybrać? Na co zwrócić uwagę? Gdzie złożyć zamówienie? Dziś przyjmy się nieco poszczególnym lampom dostępnym m.in. w ofercie hurtowni kosmetycznej La Diosa. Wszystkiego dowiesz się w dalszej części artykułu!

Lampa LED do paznokci

Najważniejsze parametry urządzenia

Przed zakupem jakiegokolwiek urządzenia, warto zwrócić uwagę na jego parametry. W przypadku lamp do paznokci – mowa m.in. o mocy, wielkości oraz rodzaju emitowanego światła. Wykonując manicure hybrydowy lub przedłużając paznokcie metodą żelową, należy pamiętać o utwardzeniu każdego z produktów przez około 30 sekund. W przypadku lamp o mocy 9W lub 16W ciężko stwierdzić, czy poradzą one sobie z tak kłopotliwymi produktami jak żele budujące, czy też z gęstymi i trudnymi do rozprowadzenia lakierami hybrydowymi. Dlatego też moc urządzenia odgrywa kluczową rolę w drodzę do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Kobiety najczęściej sięgają po lampy o mocy 24W, 36W oraz 48W. Są to jedne z najmocniejszych modeli dostępnych na rynku. Bez problemu poradzą sobie z utwardzeniem bazy, lakierów, czy też najbardziej kłopotliwych żeli do paznokci. Zapewniają trwały i odporny manicure bez jakichkolwiek odpryśnięć. 

Manicure hybrydowy

Kolejną, równie ważną kwestią jest wielkość lampy. Niektóre kobiety sięgają po mniejsze i zgrabniejsze modele, które z czasem stają się niepraktyczne. Z jednej strony wydają się być kompaktowe i zgrabne, a więc bez problemu można zabrać je ze sobą zawsze i wszędzie. Z drugiej strony są zbyt małe, aby pomieścić całą dłoń jednocześnie. W rezultacie utwardzanie paznokci zajmuje o wiele więcej czasu niż powinno. Polecamy zatem wybór lampy o wielkości, która umożliwi Ci włożenie całej dłoni. Tym sposobem zaoszczędzisz sporą część czasu i pieniędzy. W końcu krótsze działanie lampy oznacza mniejsze zużycie prądu.

Gdzie kupić lampę do paznokci?

Z pewnością zastanawiasz się, gdzie kupić dobrą i trwałą lampę do paznokci? W takim razie mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Hurtownia kosmetyczna La Diosa oferuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń kosmetycznych, do których należy nie tylko lampa do manicure, ale również frezarka, czy pochłaniacz pyłu. Hurtownia współpracuje z najpopularniejszymi markami jak Semilac oraz NeoNail. Decydując się zatem na zakup danego urządzenia, możesz mieć pewność, że spełni ono Twoje oczekiwania.

Sprzęt kosmetyczny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj