Funkcjonalna kserokopiarka Bizhub C25

0
575
Funkcjonalna kserokopiarka Bizhub C25

Wiele małych i średnich firm poszukuje urządzeń, które będą dostosowane do sposobu pracy ich biur. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C25 to idealna odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na niewielkie rozmiary urządzenia oraz wagę, która nie przekracza 33 kg. Takie parametry techniczne pozwalają umieścić kserokopiarkę na biurowym stole, bądź dostosowanym regale. Bizhub C25 pomimo niewielkich rozmiarów wyróżnia się wydajnością i świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach. Wszystkie osoby, które poszukują ergonomicznych urządzeń biurowych, powinny zapoznać się z treścią poniższego artykułu, który prezentuje najważniejsze zalety nowoczesnej kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C25.

Jakie zalety wiążą się z wyborem kserokopiarki Bizhub C25?

Najlepiej o wysokiej jakości urządzenia świadczy fakt, że w ciągu jednej minuty może ono skopiować nawet 24 strony formatu A4, zeskanować 20 czarno-białych oryginałów bądź 10 w wersji kolorowej. Duże znaczenie ma także zaawansowane oprogramowanie kserokopiarki Bizhub C25, które pozwala zautomatyzować i przyspieszyć pracę w biurze. Wykonany skan wysyłany jest pocztą elektroniczną na odpowiednie serwery. Ponieważ kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C25 przeznaczona jest do wykorzystania w małych i średnich firmach, posiada funkcje cichej pracy. W rezultacie może działać nawet stosunkowo niewielkich biurach, a przy tym hałasem nie zakłóca spokoju pracowników. Dla wielu osób cenną informację będzie to, że urządzenie Bizhub C25 można zmodyfikować w taki sposób, aby lepiej odpowiadało na potrzeby pracowników biura. Dobrym tego przykładem jest możliwość rozbudowania podajnika na arkusze papieru w taki sposób, aby pomieścił nawet 850 kartek papieru.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Urządzenie znakomicie poradzi sobie także z faksowaniem. Bizhub C25 przekaże wszystkie przychodzące do biura faksy na ustalony wcześniej adres email. Dodatkowo potrafi wysyłać faksy bezpośrednio z komputera, dlatego oszczędza papier potrzebny do ich wydrukowania. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C25 jest w pełni kompatybilna z siecią komputerową i może być zdalnie kontrolowana przez centrum serwisowe przedsiębiorstwa. Bizhub C25 dysponuje pamięcią 256 MB, która w razie konieczności może zostać zwiększona nawet dwukrotnie. Kserokopiarka posiada także możliwość zainstalowania dodatkowego dysku twardego o pamięci 40 GB. Funkcjonalności kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C25 z pewnością usprawnią pracę w biurach małych i średnich firm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj