Ubrania dla mam karmiących piersią mogą być nie tylko wygodne, ale też modne!

0
576
Ubrania dla mam karmiących piersią mogą być nie tylko wygodne, ale też modne!

Jesteś świeżo upieczoną mamą w rozciągniętej, starej koszulce pamiętającej jeszcze czasy liceum? Na myśl o swojej szafie dostajesz gęsiej skórki? Absolutnie ta sytuacja nie musi dłużej tak wyglądać!

Nowoczesna moda ma na uwadze kobiety karmiące

Najwyższa pora zapomnieć o czasach w których ubrania ciążowe oraz pociążowe były przekazywane z pokolenia na pokolenie: od mamy, babci, prababci. Najbardziej znane marki produkują dzisiaj odzież dla kobiet karmiących i w ciąży. Oferta obejmuje nie tylko specjalnego rodzaju koszulki do karmienia. W końcu życie nie zawiera się tylko w momentach, kiedy zostaje się w domu. Kobiety wychodząc nawet do sklepu czy na spacer z psem lubią czuć się modnie. Dzisiaj odzież dla matek karmiących dostępna na rynku jest tak różnorodna, że z łatwością można skomponować ubiór na elegancką kolację, czy zwykłe wyjście do kina.

Nakarm dziecko dyskretnie i swobodnie, gdziekolwiek jesteś o każdej porze roku

W przypadku klasycznego komponowania garderoby, często determinantą bywa pora roku. Nie inaczej ma się sytuacja odnośnie ubrań dedykowanych kobietom karmiącym. Na ciepłe miesiące najpraktyczniejsze będą lekkie sukienki do karmienia piersią. Umożliwią bezstresowe nakarmienie dziecka nawet w miejscu publicznym. Wersja dla nielubiących pokazywać nóg to wygodne koszulki. Zarówno one jak i sukienki często zawierają elementy dekoracyjne w postaci ozdobnych suwaków/zamków na wysokości biustu. Jeśli jednak akcent w tym miejscu jest niemile widziany, istnieją modele zupełnie nie różniące się od zwykłych ubrań. Jesienią i zimą warto zdecydować się na grubszy materiał: mogą to być basicowe bluzy lub sukienki z dresu czy swetry. Komfort i dbałość o ciepłotę ciała bezpośrednio przekładają się na kondycję zdrowotną mam. Ubrania dla kobiet karmiących zasługują na uwagę, dlatego warto się nimi bawić oraz być na bieżąco z nowymi liniami odzieżowymi. Karmienie to okres, który należy przeżyć jak najbardziej pozytywnie: idealnie dopasowane do tego czasu ubrania z pewnością się do tego przyczynią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here