Kim jestem?

Z wykształcenia jestem geologiem morza i grafikiem komputerowym, fotografującym sport jeździecki. Uwielbiam zatrzymywać chwile, łapać detale, pokazywać emocje podczas rywalizcji sportowej.

Co robię?

Fotografuję.
Oferuję sesje zdjęciowe, reportaże wszelkich imprez jeździeckich, sesje sprzedażowe koni, ośrodków, portretowe i zootechniczne.

Dodatkowo, zajmuję się projektowaniem stron www, identyfikacją wizualną a także przygotowaniem materiałów brandingowych do druku.

Gdzie?

Mieszkam w Trójmieście i w jego obrębie się poruszam. Pracuję zawodowo jako webdesigner, fotografia nie stanowi mojego głównego źródła dochodu, toteż bywają terminy w których po prostu nie mogę pojawić się na danych zawodach czy sesji.

8

lat doświadczenia

100000

naciśniętych migawek

1000

GB zdjęć

100

stworzonych materiałów

Prywatnie

Kocham i jestem kochaną. Posiadam kopytne Kuliste spełnione marzenie, oraz adoptowanego celebrytę Chrabąszczyka z sopockiego schroniska.

Jestem lokalną patriotką, nie wyobrażam sobie życia bez dostępu do morza, ale miłością wielką kocham Bieszczady. Lubię minimalizm, niebanalne połączenia kolorystyczne – zwłaszcza granatowe. Hejtuję naturalsów i ideę cyrków ze zwierzętami (wychodzi na to samo). Nie jadam buraków ani koperku, uwielbiam twarożek ze szczypiorkiem.

„Monananana, łac. Monikus Fotografikus, występowanie trawiaste łąki, padoki, parkury, kury single, hale ukwarcowione, żywi się widokiem konia i Pawełkami od Wedla, przyjazna dla ludzi i zwierząt, dla tych drugich bardziej. Przez swe zamiłowanie do sieci Web, często mylnie zaliczana do pajęczaków.” – By Wojciech G. 

Współpracuję

W swojej zawodowej karierze współpracowałam z wieloma agencjami reklamowymi i interaktywnymi, a także firmami, m.in
– Learnetic S.A.
– PBS
– Website Style
– Project UP
– Hipodrom Sopot
– CSIO5* Sopot
– MEQ Group
– Rukola Catering
– Fundacja Sport na Zdrowie

Moje fotografie ukazywały się na łamach czasopisma Koń Polski, Gallop, Konie i Rumaki, Irish Horse World w galerii internetowej Świat Koni, na wystawie „Dzieci i Konie” na Warszawskim Służewcu, stronach internetowych takich firm jak Stubben, Hengststation Beerbaum, na stronie Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEIAmerykańskiej Federacji Jeździeckiej, portalu horses.nl. I pewnie jeszcze wielu innych, o których (jeszcze) nie wiem… 🙂