Fotorelacje z zawodów

Fotorelacje z zawodów są tym, co najbardziej lubię w fotografii.
Współzawodnictwo, rywalizacja sportowa jak i więź jeźdźca z koniem to coś to staram się pokazywać na zdjęciach poza typową „reporterką”.

Oferuję relacje z wszelkiego rodzaju imprez jeździeckich – skoki przez przeszkody, wkkw, ujeżdżenie, woltyżerka, western, rajdy, wyścigi, hubertusy… I wszystko to, co jesteśmy w stanie sobie wymyślić 🙂 Fotografowałam w swojej karierze zawody począwszy od kucykowych „leadline” po międzynarodowe zawody pięciogwiazdkowe.

Zdjęcia sprzedażowe

W dzisiejszym świecie estetyczny wygląd materiałów reklamowych to nie wymysł, a konieczność.
Zdjęcia zootechniczne, dobrze skomponowane portrety są bardzo ważnym czynnikiem w przypadku tworzenia stron, ulotek, katalogów ogierów, stron hodowli – pokazują poprawną budowę oraz użytkowość fotografowanych modeli, a także podnoszą walory estetyczne i poczucie dopracowania, schludności danej formy graficznej.

Indywidualne sesje plenerowe

Zdjęcia to piękna pamiątka, wspólne chwile zatrzymane na zawsze.
Oferuję sesje plenerowe zarówno ludzi i zwierząt, zdjęcia z codziennych treningów, wspólnych spacerów, jak i kostiumowe w różnych odsłonach.

Jestem otwarte na wszelkiego rodzaju współpracę – wizje, propozycje, nietypowe rozwiązania oraz miejscówki. Zastrzegam sobie jednak prawo do odmowy wykonania zdjęć, jeśli stwierdzę, że sytuacja w jakikolwiek sposób jest niebezpieczna dla konia, stwarza niebezpieczeństwo, czy po prostu zwierzęciu w danym momencie dzieje się krzywda.